ANADOLU MARMARA SPOR OKULLARI 

HAKKIMIZDA

BUGÜN KATILIN

ANADOLU MARMARA SPOR OKULLARI OLARAK; EN ÖNEMLİ VE DEĞERLİ VARLIĞIMIZ OLAN ÇOCUKLARIMIZIN ZİHİNSEL VE FİZİKSEL GELİŞİMLERİNE KATKIDA BULUNMAK BİZLERE BÜYÜK MUTLULUK VERMEKTEDİR.

GELİŞEN
VE DEĞİŞEN

DÜNYA YAPISI İLE BU DEĞİŞİMİN BİR PARÇASI OLMUŞ BULUNMAKTAYIZ. SPORUN VE SPORCUNUN HER DAİM YANINDA OLAN KULÜBÜMÜZ, YETİŞTİRMEKTE OLDUĞUMUZ SPORCU ADAYLARINA PROFESYONEL SPORUN GEREKLERİNİ ÖĞRETMEYİ BİR İLKE OLARAK KABUL ETMİŞTİR.

AİLEMİZE KATILIN
AMACIMIZ;
ÇOCUKLARIMIZA SPOR SEVGİSİNİ HİSSETTİRMEK, SPOR RUHUNU VE PRENSİPLERİNİ SPORUN HER DALINA YAYARAK YETENEKLİ VE SPOR AHLAKI OLAN BİREYLER YETİŞTİRMEK OLMAKTADIR. TÜM GENÇ SPORCU ADAYLARINI, ÜSKÜDAR-KOŞUYOLU-ÇENGELKÖY ANADOLU MARMARA SPOR OKULLARI FARKI İLE EĞİTİM ALMALARI İÇİN ARAMIZDA GÖRMEKTEN BÜYÜK MUTLULUK DUYACAĞIZ.
ANADOLU MARMARA SPOR OKULLARI

DEĞERLERİMİZ

SAYGI

SEVGİ

HOŞGÖRÜ

TAKIMDAŞLIK

“FAIR PLAY” RUHU

SORUMLULUK RUHU

BASKETBOL-VOLEYBOL-FUTSAL-CİMNASTİK

BİZE YAZIN

“BAŞARININ BAŞLANGIÇ NOKTASI”

ANADOLU MARMARA SPOR OKULLARI

AMAÇ GÜVENLİ VE KALİTELİ EĞİTİM

Anadolu Marmara Spor Okulları'nda her öğrenci kendi yaş grubu ile antrenman yapmaktadır. Bu sayede daha düzenli, güvenli ve kaliteli bir eğitim vermek hedeflenmektedir. Her eğitimde en az 2 eğitmen grupları ile ilgilenecektir

GELECEĞE REKABET İÇİNDE HAZIRLIK

Anadolu Marmara Spor Okulları'nda eğitim alan çocuklar aynı zamanda liglerde ve spor müsabakalarında Anadolu Marmara Spor Okulları'nı temsil etme hakkı kazanabilirler. Çekişmeli organizasyonların bir parçası olup geleceğe sporla birlikte hazırlanma fırsatı yakalarlar.
ONLINE KAYIT FORMUNU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM !
ONLINE KAYIT FORMU

ANTRENMANLARA BAŞLAMAK İÇİN GEREKEN BELGELER:

- Kimlik Kartı Fotokopisi
- Sağlık Raporu (Lisans çıkarılacaksa)
- Sağlık Beyanı (Tüm spor yapanlar için gerekli)
- Islak İmzalı Kayıt Formu (Form okulda verilecek)
- Islak İmzalı Kayıt Sözleşmesi (Sözleşme okulda verilecek)
- 1 Adet Fotoğraf (Lisans çıkarılacaksa 2 adet daha istenir)

* İlk antrenman öncesi tüm belgelerin tamamlanması zorunludur.
* Online kayıt olmak kesin kayıt anlamına gelmemektedir. Lütfen yaş grubu, antrenmanların gün ve saatlerini öğrenmek için spor okulumuzun ilgili web sayfasına bakınız veya bizimle iletişime geçiniz.

Online Kayıt Bilgilendirme Hattı: 0538 676 76 92